Répa, fa, bogrács, Zomba

A címben felsorolt dolgok már összekészítve várják az indulást. Hétvégén a zombai falunapon képviseli magát egyesületünk. S, ha mát ott vagyunk, akkor a régi gyakorlat szerint, idén is rottyantunk a fa alatt. (Egyik zombai barátunk pár éve a tiszteletünkre a garázsajtó előtt szeretett volna rottyantani nekünk egy pörköltet. Szóval ez valamiféle  tájszólás. 🙂 Ugye Barnabás?)

Városunkat a hivatalos delegáción kívül még az Orosházi Fúvószenekar is képviseli. (Többünknek nem csak szórakozás lesz az a hétvége.) S a lelkes szülők, akik a főzőverseny kupáját birtokolják ebben az évben is megmérettetik magukat.

Szurkoljatok, hogy a siker töretlen maradjon és ismét Orosházára kerüljön az aranybogrács. No, és szurkoljatok azért is, hogy mi hozzuk el. (Bár nem ez a cél…)

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük